Vianočný punč

Stalo sa peknou tradíciou, že koniec kalendárneho roka je v našej škole spojený s činnosťami, ktoré sú nielen príjemné, ale zároveň nesú v sebe dôležité hodnoty a posolstvá. Jednou z takých aktivít bol predaj vychýreného vianočného punču, ktorý 21. decembra 2017 rozvoniaval  po celej škole.  Prilákal všetky deti a spríjemnil im svojou lahodnou škoricovo-pomarančovou vôňou a  chuťou bežný deň. Vianočného punču bolo veľa a minul sa do poslednej kvapky. To je dôkaz, že chutil vynikajúco.  Lákadlom  bolo aj vianočné číslo školského časopisu Komenského kamarát. Záujem o jeho kúpu bol veľký a všetky výtlačky sa rýchlo minuli. Tí, ktorým sa neušiel, si ho budú môcť prečítať na webovej stránke školy.  Celé podujatie malo charitatívny rozmer, pretože výťažok z predaja vianočného punču a časopisu poputuje našej malej kamarátke Emmke na liečenie a rehabilitáciu.