Vianočná atmosféra v našej škole

V stredu 19.12. 2018 sa už tradične počas veľkej prestávky podával na veľkej chodbe vianočný punč. Aj tento rok chutil skvele. Táto obľúbená akcia bola spojená aj s predajom vianočného čísla školského časopisu Komenského kamarát. Súčasťou podujatia bola vianočná burza, v ktorej sa za symbolickú cenu predávali rôzne darčekové predmety. Boli to vlastnoručne vyrobené hudobné nástroje, rôzne vianočné ozdoby, hračky a iné drobnosti, ktoré deti venovali s dobročinným úmyslom, pretože výťažok z predaja punču, časopisu i vianočnej burzy opäť poputuje našej kamarátke Emmke. Vianočná atmosféra vyvrcholí v piatok 21.12. v spoločenskej miestnosti, kde žiaci vystúpia v slávnostnom  galaprograme pod názvom Vianočné pastorále.