Vianočná akadémia

Sviatočnú atmosféru v našej škole podčiarkuje vianočná výzdoba vo vestibule, na chodbách a v triedach. Školský zvonček sa u nás ozýva nie nepríjemným drnčaním, ale krásnymi vianočnými melódiami.  Ale  vrcholom celého  predvianočného  obdobia je vždy slávnostná vianočná akadémia. ktorá sa koná v spoločenskej miestnosti  v posledný deň pred odchodom na vianočné prázdniny.

Tohto roku bol sviatočný program neobyčajne krásny a dojímavý. V podaní starších žiakov ožil na scéne biblický príbeh o narodení Ježiška. Nádherné koledy, vinše, básničky a tance, ktorými sa prezentovali mladší žiaci, potešili všetkých divákov.  Účinkujúcim žiakom a pedagógom, ktorí vianočnú akadémiu pripravili, patrí úprimné poďakovanie.

Na slávnostnom podujatí bol odovzdaný výťažok z predaja vianočného punču a školského časopisu Emmke a jej rodičom.

Zobraziť fotky