Vianoce v ZŠ Komenského v Medzilaborciach

Sviatočnú atmosféru v našej škole podčiarkuje nielen vianočná výzdoba vo vestibule a v triedach. Vianoce cítiť doslova všade. Najmä na veľkej chodbe našej školy, kde 20. decembra 2016 rozvoniaval vianočný punč. Prilákal všetky deti a spríjemnil im svojou lahodnou vôňou a chuťou bežný deň.

[epa-album id=“1789″ show_title=“false“ display=“excerpt“]

 

 

Lákadlom bolo aj vianočné číslo školského časopisu Komenského kamarát, ktoré si deti mohli zakúpiť. Výťažok z predaja vianočného punču a časopisu opäť venujeme našej malej kamarátke Emmke na liečenie a rehabilitáciu. Séria vianočných podujatí vyvrcholí slávnostnou vianočnou akadémiou, ktorá sa uskutoční v spoločenskej miestnosti dňa 22. 12.2016.

Členovia žiackeho parlamentu želajú všetkým spolužiakom a zamestnancom školy krásne Vianoce a úspešný rok 2017. Užite si naplno vianočné prázdniny!