Valentínska súťaž ONA a ON

Medzi akcie a podujatia, ktoré organizuje náš školský parlament, bola zaradená aj valentínska súťaž ONA a ON. V piatok 12. 2. 2016 si na poslednej vyučovacej hodine zmerali sily dvojice z tried II. stupňa.

[epa-album id=“768″ show_title=“false“ display=“excerpt“]

V piatich súťažných kolách museli dokázať svoju šikovnosť, dôvtip a pohotovosť. Čím vlastne museli „úbohé“ páry prejsť? Chlapci, napríklad, mali urobiť v časovom limite dievčatám make-up a účes na slávnostnú príležitosť. Už len tá predstava vyvoláva úsmev na perách. Realita bola poriadna komédia J Takto vyparádené dvojice museli potom predviesť na parkete svoje tanečné kreácie. Potom nasledovalo utíšenie, nakŕmenie a prebaľovanie „urevaného bábätka“ – Ivka z 8.A, ktorý nie a nie poslúchať a zaspať. Našim párom sa však aj táto úloha podarila. Veru, je to neľahké vychovávať deti. A navyše museli dokázať, že vedia pripraviť z minimálneho počtu surovín aj chutnú maškrtu. Záver súťaže bol však najlepší. Verte – neverte, ale naše páry si dosť ostro vymieňali názory na rôzne nepríjemnosti. Ona chcela to a on niečo iné, ako to už v živote býva. Nebolo to však naozaj, len „akože“. Nikto sa nehneval ani nehádal, práve naopak, všetci sme sa schuti zasmiali a zabavili. V takej veselej atmosfére a dobrej nálade sme sa rozišli domov užiť si jarné prázdniny.