Valentínska súťaž On a ona

Členovia žiackeho parlamentu pripravili 16.2.2018 pre žiakov 2. stupňa zábavno-súťažné popoludnie nazvané On a ona. Takto si chceli pripomenúť sviatok sv. Valentína, ktorý sa najmä medzi mládežou teší obľube.

Vedomosti, postreh a šikovnosť si zmerali vybrané dvojice z každej triedy a úlohy mali neľahké. Najprv si zmerali sily v súťaži Páli vám to, potom museli prejsť tanečným kolom Letś dance. Chlapci sa mali postarať o vizáž svojich partneriek a dievčatá mali pripraviť pochúťku pre svojho partnera. Na záver mali nájsť riešenie v konkrétnej zamotanej situácii, ktorú neraz prináša každodenný život. Spestrením súťaže bola výstavka veľkých sŕdc i menších srdiečok, ktoré jednotlivé triedy zhotovovali v priebehu valentínskeho týždňa. Zábavno-súťažné popoludnie má svojho víťaza – stala sa ním 7.A trieda. Celé podujatie sa nieslo v humornom a odľahčenom duchu, veď po náročnom týždni sa každý chcel zabaviť a odreagovať.