Valentínska súťaž On a ona

Členovia žiackeho parlamentu pripravili 14.2.2020 pre žiakov 2. stupňa zábavno-súťažné popoludnie nazvané On a ona. Takto si chceli pripomenúť sviatok sv. Valentína, ktorý sa najmä medzi mládežou teší obľube.

Vedomosti, postreh a šikovnosť si zmerali vybrané dvojice z každej triedy a novinkou bola dvojica z radov učiteľov. Úlohy mali neľahké. Museli prejsť tanečným kolom,  chlapci sa mali postarať o vizáž svojich partneriek a dievčatá mali napísať valentínsku SMS  pre svojho partnera. Na záver museli spoločne nájsť riešenie v konkrétnej  zamotanej situácii, ktorú neraz prináša každodenný život. Spestrením súťaže boli karaoke pesničky medzi jednotlivými súťažnými disciplínami. Zábavno-súťažné popoludnie má svojho víťaza – stala sa ním 8.A trieda. Celé podujatie sa nieslo v príjemnom duchu, k čomu určite prispela skvelá moderátorsko-pedagogická dvojica.  Súťaž On a ona sa všetkým veľmi páčila. Niet divu, veď po náročnom týždni sa každý chcel zabaviť a odreagovať.  

Zobraziť fotky