Úspech našich recitátorov

Predposledný marcový deň sa pre našich recitátorov niesol v znamení úspechov. Na okresnom kole súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín, ktoré sa konalo v historických priestoroch Vihorlatského múzea v Humennom,získali popredné miesta.

V I. kategórii /próza/ obsadila Lea Suchá z 3.A tretie miesto. Rovnaká priečkapatrí Natálii Žoltákovej zo 6.A v II. kategórii /poézia/ a KlaudiiLazorčikovej z 9.A v III. kategórii /próza/.

Druhé miesto v II. kategórii /próza/ si vybojovala Nikola Kahancová z 5.B.

Najväčšiu radosť z umiestenia mal Nórbert Kollár z 9.A, ktorý sa môže pochváliť víťazným a postupovým prvým miestom v III. kategórii /poézia/. Bude reprezentovať našu školu na krajskom kole Hviezdoslavovho Kubína v Prešove.

Všetkým recitátorom blahoželáme a víťaznému Norovi Kollárovi držíme palce.

IMG_1292noro kollar - sutaz