Športová show

14. novembra zavítali do našej školy traja športovci z Košíc, ktorí vystupujú pod názvom Hands up. Pripravili pre žiakov sériu atraktívnych ukážok z free style-futbalu a free style-basketbalu. Hodinový program zahŕňal nielen majstrovské kúsky v žonglovaní s loptami, ale aj aktivity, do ktorých sa ochotne zapojili viacerí žiaci. Najzaujímavejšia a najefektnejšia však bola ukážka s horiacou loptou. Talentovaní chalani z Hands up si svojím športovým majstrovstvom, neformálnym a spontánnym prístupom rýchlo všetkých získali. Ich zábavno-športová show sa páčila malým i veľkým a bola ukončená obrovským potleskom.

Najzaujímavejšie momenty z tohto podujatia v podaní košických freestyle športovcov si môžete pozrieť na našej FB stránke.