Otvorenie školského roka

Prázdninové mesiace ubehli neuveriteľne rýchlo a my sa tu opäť stretávame. Otvárame nový školský rok, aby sme spustili spoločné putovanie za novými vedomosťami.

[epa-album id=“1476″ show_title=“false“ display=“excerpt“]

Tento školský rok bude dôležitým medzníkom hlavne v živote našich prvákov, ale aj deviatakov, ktorých čaká Monitor a výber tej správnej školy. Svoj  deväťročný príbeh začína písať aj 37 nových prvákov. Zaželajme im spoločne šťastnú cestu  za poznaním, nech na ňu vykročia tou správnou nohou a robia svojimi úspechmi radosť nám i svojim rodičom. Ďalšie kapitoly školského príbehu sa začnú v našej škole aj pre niekoľko nových žiakov ostatných ročníkov a rovnako aj pre nových pedagógov: Mgr. Kurucovú – učiteľku na 1. stupni, Mgr. Iľaša – učiteľa hudobnej výchovy a technickej výchovy a Mgr. Gubovú – učiteľku slovenského jazyka. Prajeme im všetko dobré v našej škole a veľa trpezlivosti i odvahy pre nové veci.

A na záver ako hovorí citát: Vzdelanie múdremu ukazuje ako málo vie a hlúpemu dáva ilúzie, že vie veľa, nezaraďte sa medzi hlupákov, hrdých a spokojných s tým, čo vedia. Staňte sa múdrymi a začnite s prijímaním nového v zdraví a s radosťou!