Návšteva športového podujatia

Na zasadnutí žiackeho parlamentu vyjadrili jeho členovia želanie zúčastniť sa na zaujímavom a atraktívnom športovom podujatí. Táto túžba mnohých žiakov sa splnila v piatok 27. októbra v Steel aréne v Košiciach, kde sa hrala hokejová Tipsport liga. V nej si sily zmerali HC Košice a Dukla Trenčín. Dynamický hokej, povzbudzovanie fanúšikov, mexické vlny, radosť domácich Košičanov z víťazstva nad prvým klubom v ligovej tabuľke – to všetko vytvorilo úžasnú atmosféru,  ktorú si budú naši žiaci určite dlho pamätať. Hokejový zápas sa skončil výsledkom 5:1 v prospech košických oceliarov. K ich výhre určite svojím povzbudzovaním prispelo 6000 divákov, medzi nimi aj 90 fanúšikov zo ZŠ Komenského v Medzilaborciach.