Karneval v škole

Deň pred polročným vysvedčením žiaci 1.stupňa mali na našej škole karneval. Od 8.hodiny rána škola ožila rôznymi čarodejnicami, princeznami, bojovníkmi, budíkmi,autami ………

Žiaci sa stretli v spoločenskej miestnosti  základnej školy, aby ukázali, aké si vedia spolu s rodičmi pripraviť masky a ako vedia zaujať svojimi nápadmi a predstavivosťou. Najskôr ich privítala žiačka krásnou karnevalovou piesňou a po nej sa masky predviedli prechádzkou po spoločenskej. K žiakom sa pridali aj asistenti a triedne učiteľky, ktorí sa zmenili na lekárky a tanečnice z Lúčnice.

Porota to nemala ľahké s oceňovaním masiek. Všetky boli nápadité a bolo vidieť, že si s nimi žiaci ale aj  ich rodičia, dali veľa práce. Nakoniec všetky masky dostali odmeny. Víťazom sa stal najmladší žiak z 1.A  s maskou hasičské auto. Po vyhodnotení sa žiaci venovali voľnej zábave tancom a ukázali aj niečo zo svojej šikovnosti v rôznych súťažiach, ktoré pre nich pripravili triedni učitelia.

Dúfame, že žiaci nabrali novú energiu, aby úspešne zvládli prácu v ďalšom polroku.

                                                                                                Mgr. Jana Firkaľová

Zobraziť fotky