Karneval

25. januára 2019 sa v našej škole uskutočnil karneval, ktorý má dlhoročnú tradíciu a teší sa veľkej obľube. Počas celého dopoludnia patrila spoločenská miestnosť žiakom 1. – 4. ročníka. Vo výbornej nálade sa predviedli zaujímavé masky, ktoré porota odmenila peknými cenami. Aby sa naši najmladší žiaci mohli dosýta vyšantiť a vytancovať, pripravili im starší spolužiaci diskotéku.

V popoludňajších hodinách sa začal karneval aj pre žiakov 2. stupňa a trval až do večerných hodín. Prípravu a organizáciu karnevalu mal na starosti žiacky parlament, ktorý vymyslel témy pre kolektívne triedne masky. Jednotlivé triedy si vopred vylosovali jednu rozprávku. V rytme tanca sa tak zvŕtali postavičky z obľúbených rozprávok – Shrek (5.A), Červená čiapočka (5.B), Mimoni (6.A), Popoluška (7.A), Snehulienka a sedem trpaslíkov (7.B), Hotel Transylvánia (8.A) a Šmolkovia (9.A). Každá trieda bola za svoju kolektívnu masku odmenená atraktívnymi cenami. Skvelá nálada a atmosféra vládla aj na večernej diskotéke. Spestrením boli rôzne zábavné hry a bohatá tombola. Veríme, že si z karnevalového dňa všetci odniesli veľa príjemných zážitkov.