Integrácia 2016

Na tento koncert sa tešil naozaj každý.  Dostať sa naň je vždy veľmi ťažké a toho roku to bolo takmer nemožné, ale podarilo sa!!!  20. októbra 2016 nadišiel konečne deň D.  Zavčas rána, presne o šiestej, sa dva veľké autobusy naplnili žiakmi  6. – 9. ročníka. Cieľ trasy koncertu sa každoročne mení, tentokrát sa konal v Poprade.

[epa-album id=“1550″ show_title=“false“ display=“excerpt“]

Hala v Aréne praskala vo švíkoch, zišlo sa tam takmer 5000 detí z celého Slovenska.  V programe účinkovali obľúbení speváci, hudobné a tanečné skupiny – Desmod, Gipsyčave, Vladis, Ego, CelesteBuckingham, IlonaČáková, Nikol, moderátorky Jarka Hargašová a Katka Brychtová. Charitatívny koncert Integrácia sa konal už po deviatykrát a jeho posolstvom je pomáhať deťom, ktoré majú sťažený štart do života kvôli rôznym zdravotným postihnutiam a handicapom.  Z toho dňa si každý odniesol veľa zážitkov. Už teraz sa všetci veľmi tešíme na jubilejný desiaty ročník Integrácie a dúfame, že budeme mať šťastie  budeme medzi vybranými školami.