Farebná jeseň

Jeseň je čarovné obdobie plné farieb, dozrievajúcich plodov, ale aj zmien počasia. Prichádza pomaly, po horúcich letných dňoch sa k nám vkráda so svojim chladným počasím. Ulice sú plné opadaného lístia, ktoré vytvárajú farebné koberce. Štebotavé lastovičky postupne čoraz viac utíchajú a odlietajú do teplých krajín.
Dňa 29.10.2018 si žiaci 1. stupňa mohli formou súťaží vyskúšať, aké zmeny prináša pani Jeseň. Úlohou žiakov bolo správne uhádnuť hádanky, povešať bielizeň a správne ju pripevniť, obliecť spolužiaka do vopred pripraveného oblečenia, pozbierať popadané lístie a vložiť ich do pripravenej škatule. Najnáročnejšou úlohou bola súťaž OVERAL, kde úlohou žiakov bolo obaliť spolužiaka toaletným papierom.
Žiaci si zasúťažili, vyšantili sa a už teraz sa tešíme na ďalšie súťaže.

Mgr. Anna Kurucová