Envirocamp 2019

Nezadržateľne sa blížia letné prázdniny a s nimi spojené rôzne dobrodružstvá a neopakovateľné zážitky. Počas dvoch dní /14.-15. 6.2019/ si približne 90 žiakov a 10 učiteľov vychutnalo úžasnú atmosféru stanovania pod holým nebom. Vybavení stanmi, spacákmi, dekami a baterkami sme si  ako naozajstní  zálesáci postavili stanový tábor v katastri obce Čertižné, len necelý kilometer od štátnej hranice. Dvadsaťpäť stanov pokope, to sa nevidí každý deň. Počasie ako na objednávku, rôzne súťaže v prírode, chutný guláš dovezený zo školskej jedálne, pešia túra do dediny na kofolu a nanuk, opekačka pri praskajúcom ohni, to všetko vytvorilo mozaiku zážitkov, ktoré sa iste vryjú nadlho do pamäti.

Po dôkladnom rannom upratovaní nášho teritória, aby sme po sebe nechali miesto rovnako krásne ako bolo predtým, sme sa vrátili domov. A keďže deti milujú dobrodružstvo a pobyt v prírode, už teraz sa tešia na siedmy ročník Envirocampu 2020.