Envirocamp 2016

Už len tri týždne, už len zopár dní… Takto si povzdychnú mnohí naši spolužiaci. Niet divu. Je to obdobie výstupných testov, záverečného opakovania a posledného skúšania. To dá každému riadne zabrať. Odmenou za vynaloženú námahu je určite náš už povestný a mimoriadne obľúbený Envirocamp 2016.

[epa-album id=“1355″ show_title=“false“ display=“excerpt“]

1. – 8. júna 2016 sme už po tretíkrát zažili úžasnú atmosféru stanovania pod holým nebom. Najprv sme si museli zabezpečiť stany, spacaky, deky a baterky. Ako naozajstní zálesáci sme si postavili stanový tábor v katastri obce Kalinov. Čakalo nás popoludnie plné hier a studená noc na tvrdej zemi v stanoch pod hviezdami. Nič pre fajnovky!!!  Napriek dosť drsným podmienkam si každý stanovanie pochvaľoval. Nikto nebol hladný –  guláš všetkým chutil a večer si každý mohol pri táboráku vlastnoručne opiecť klobásu či slaninu. Niet lepšej akcie, na ktorej by sa tak krásne ukázala spolupatričnosť žiakov 2. stupňa a ich učiteľov. Možno aj práve preto je Envirocamp považovaný za jedno z najpopulárnejších podujatí, ktoré organizuje naša škola.  Je pochopiteľné, že už teraz sa všetci tešia na jeho štvrtý ročník.